desktop files - en to de translation catalogue (10 entries)

[ctx: Comment]
note: +> trunk5
en: Plasma phone dialer
de: Plasma Nummerneingabe

[ctx: Keywords]
note: +> trunk5
en: Telephone;Call;Phone;Dial;Dialer;PSTN;
de: Telefon;Anruf;Handy;Wählen;Nummerneingabe;

[ctx: Name]
note: +> trunk5
en: Phone
de: Telefon

[ctx: Comment]
note: +> trunk5
en: Phone
de: Telefon

[ctx: Name]
note: +> trunk5
en: Missed Call
de: Verpasster Anruf

[ctx: Comment]
note: +> trunk5
en: A call has been missed
de: Ein Anruf wurde verpasst

[ctx: Name]
note: +> trunk5
en: Ringing
de: Es klingelt

[ctx: Comment]
note: +> trunk5
en: The phone is ringing
de: Das Telefon klingelt

[ctx: Name]
note: +> trunk5
en: Ringing-silent
de: Stumm-klingeln

[ctx: Name]
note: +> trunk5
en: Ringing-without-popup
de: Klingeln-ohne-Hinweis
