Kirta.org Theme - en to pl_PL translation catalogue (142 entries)

en: Published
pl_PL: Opublikowano

en: loading...
pl_PL: wczytywanie...

en: Nope. Not in here either ...(404)
pl_PL: Nope. Tutaj też raczej nie ...(404)

en: Either the page does not exist any more, or the web address was typed wrong.
pl_PL: Ta strona nie istnieje, lub adres został wpisany nieprawidłowo

en: Krita Mailing List
pl_PL: Newsletter Krity

en: Be notified with new downloads and upcoming release information. We will not send you any type of Sale or Limited Time Only junk. Just the good stuff!
pl_PL: Bądź na czasie z najnowszą wersją programu i informacjami o nadchodzących funkcjach. Nie wyślemy Ci nic o wyprzedażach i innych podobnych bzdurach. Tylko dobry content!

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Sign Up
pl_PL: Zarejestruj się

en: Almost Done
pl_PL: Prawie gotowe

en: An email will be sent shortly verifying your email address. Once verified, you will start getting notifications.
pl_PL: Niebawem wyślemy wiadomość weryfikacyjną na podany adres. Po zweryfikowaniu podanych danych zaczniesz otrzymywać powiadomienia.

en: Software
pl_PL: Oprogramowanie

en: Education
pl_PL: Edukacja

en: FAQ
pl_PL: Najczęsciej zadawane pytania

en: Tutorials
pl_PL: Samouczki

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja techniczna

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Foundation
pl_PL: Fundacja

en: About Us
pl_PL: Coś o nas

en: Contact Us
pl_PL: Skontaktuj się z nami

en: Press
pl_PL: Informacje prasowe

en: Donate
pl_PL: Wspomóż nas

en: Get Involved
pl_PL: Dołącz do nas

en: Admin log in
pl_PL: Logowanie jako administrator

en: Features
pl_PL: Możliwości

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: About
pl_PL: Informacje

en: Learn
pl_PL: Edukacja

en: Support Us
pl_PL: Wspomóż nas

en: Shop
pl_PL: Sklep

en: Page Not Found
pl_PL: Strona nie odnaleziona

en: Search Results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania

en: GNU/Linux
pl_PL: GNU/Linuks

en: Source Code
pl_PL: Kod źródłowy

en: 64-bit
pl_PL: 64-bitowy

en: 32-bit
pl_PL: 32-bitowy

en: Linux distributions package the currently stable version of Linux when they release a new version. Some distributions provide backports repositories which offer the latest stable version of Krita.
pl_PL: Dystrybucje Linuksa posiadają ostatnią stabilną wersję z okresu pojawienia się ostatniej aktualizacji systemu. Niektóre z nich aktualizują później wersję Krity dostępną przez repozytorium.

en: There are a few different ways to download and build Krita yourself. All of our repositories and build documentation are on KDE.
pl_PL: Istenieje wiele sposobów pobrania i samodzielnej kompilacji Krity. Nasze repozytoria i instrukcje kompilacji są dostępne na KDE.

en: Have Fun Painting!
pl_PL: Udanego malowania!

en: Show Us Your Art!
pl_PL: Pochwal się swoimi pracami!

en: If you create something you are proud of - we want to see it! We are on a few sites that you can post to
pl_PL: Udało Ci się stworzyć coś fajnego? - my też chcemy to zobaczyć! Posiadamy oficjalne konta na serwisach społecznościowych, gdzie możesz pokazać nam swoje dzieła.

en: Help Wanted
pl_PL: Pomoc zawsze się przyda

en: Volunteer with us.
pl_PL: Dołącz do woluntariuszy.

en: If you would like see Krita get even better, think about volunteering.
pl_PL: Jeśli tak jak my chciałbyś aby Krita dalej się rozwijała, pomyśl o wolontariacie

en: Donate money.
pl_PL: Wspomóż nas finansowo.

en: It will not just make Krita better for you, but will help thousands of young artists improve without the burden of money or pirating.
pl_PL: Rozwój Krity sprzyja nie tylko Tobie. Pomagając Fundacji dodatkowo umożliwiasz rozwój tysiącom początkujących artystów, bez stawiania ich przed wyborem: piractwo lub koszty.

en: Showing All News
pl_PL: Wszystkie wiadomości

en: Refine Search
pl_PL: Wyszukiwanie

en: Go
pl_PL: Szukaj

en: Open Source Software for Concept Artists, Digital Painters, and Illustrators
pl_PL: Oprogramowanie Open-Source dla artystów koncepcyjnych, malarzy i ilustratorów

en: See Features
pl_PL: Sprawdź możliwości

en: In the Spotlight
pl_PL: Wyróżnione

en: Artist Interview
pl_PL: Wywiady z artystami

en: News
pl_PL: Wiadomości

en: See More News
pl_PL: Zobacz więcej wiadomości

en: See All
pl_PL: Wyświetl wszystko

en: There are a lot of great features that can help you make art.
pl_PL: Mamy wiele ciekawych funkcjonalności, które pomogą Ci w tworzeniu Twojej sztuki.

en: Search
pl_PL: Wyszukaj

en: Search for...
pl_PL: Znajdź...

en: No results found
pl_PL: Brak wyników

en: What is KDE
pl_PL: Czym jest KDE?

en: There is more work than our small team can handle. We are open, welcoming, and supportive.  No resum&eacute; or CV needed!
pl_PL: Nasz niewielki zespół nie da rady sam zrealizować wszystkiego, czego oczekują nasi użytkownicy. Jesteśmy otwarci na pomoc z zewnątrz i sami oferujemy wsparcie dla początkujących. Obejdzie się bez CV i listu motywacyjnego!

en: Donations Accepted
pl_PL: Otrzymane datki

en: Portable
pl_PL: Przenośna wersja

en: Installer
pl_PL: Instalator

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Next
pl_PL: Następny

en: Krita Shell Extension
pl_PL: Rozszerzenie powłoki

en: See thumbnails in File Explorer
pl_PL: Wyświetlanie miniatur dokumentów w przeglądarce plików

en: Be sure to make the AppImage executable before launch.
pl_PL: Przed uruchomieniem upewnij się, że obraz aplikacji AppImage jest wykonywalny.

en: Krita is a professional FREE and open source painting program. It is made by artists that want to see affordable art tools for everyone.
pl_PL: Krita jest profesjonalną i DARMOWĄ aplikacją do malowania, o otwartym kodzie źródłowym. Tworzona przez artystów, ma zapewnić dostępność narzędzi do tworzenia sztuki, każdemu kto tego potrzebuje.

en: concept art
pl_PL: sztuka koncepcyjna

en: texture and matte painters
pl_PL: teksturowanie i tła matte

en: illustrations and comics
pl_PL: ilustracja i komiks

en: GET KRITA NOW
pl_PL: POBIERZ KRITĘ

en: Tools You Need to Grow as an Artist
pl_PL: Narzędzia, które pomogą Ci rozwijać się artystycznie

en: All the features you need
pl_PL: Wszystkie funkcje, których potrzebujesz

en: FREE education and resources
pl_PL: DARMOWA nauka i zasoby

en: Supportive community.
pl_PL: Pomocna społeczność.

en: A Friendly forum.
pl_PL: Przyjazne forum.

en: Give Back
pl_PL: Daj coś w zamian

en: Volunteer your skills and help make Krita better for everyone
pl_PL: Wykorzystaj swoje zdolności jako wolontariusz, aby pomóc rozwinąć Kritę dla nas wszystkich

en: A little money goes a long way
pl_PL: Nawet niewielkie pieniądze zataczają szerokie koło

en: Help the Krita Foundation!
pl_PL: Wspomóż Fundację Krity

en: of the way
pl_PL: tej drogi

en: collected
pl_PL: zebrano

en: awesome people
pl_PL: wspaniałych ludzi

en: donations
pl_PL: datki

en: This website uses cookies to learn about our site usage.
pl_PL: Ta strona używa plików cookies, aby rozpoznać jej zastosowanie.

en: If your browser is set to do not track mode we will not use statistics cookies.
pl_PL: Jeśli Twoja przeglądarka jest w trybie śledzenie, nie będziemy mogli użyć statystycznych plików cookies.

en: Got it
pl_PL: Gotowe

en: Download Krita
pl_PL: Pobierz Kritę

en: Released on
pl_PL: Wydano

en: Release Notes
pl_PL: Informacje o wydaniach

en: Krita on OSX does not contain G'Mic, Python, or the touch docker right now.
pl_PL: Krita na systemie OSX póki co nie zawiera G'Mic, Pythona, i doku dotykowego.

en: Get the latest version without relying on your distro.
pl_PL: Zagwarantuj sobie najnowszą wersję, bez polegania na pakierach swojej dystrybucji

en: This version does not support sound when doing animations.
pl_PL: Ta wersja nie wspiera dźwięku podczas tworzenia animacji.

en: Works on any Ubuntu derivative: Linux Mint, Elementary OS, etc.
pl_PL: Działa na wszystkich pochodnych Ubuntu: Mint, Elementary OS itp.

en: Install
pl_PL: Zainstaluj

en: Run
pl_PL: Uruchom

en: Flatpak 0.6 and above. Community maintained.
pl_PL: Flatpak 0.6 lub późniejszy. Utrzymywany przez społeczność

en: Maintained by the community.
pl_PL: Utrzymywany przez społeczność

en: Hosted on Flathub.
pl_PL: Udostępniony na Flathub

en: Operating System
pl_PL: System operacyjny

en: Windows 8.1 or Higher, OSX 10.12, Linux
pl_PL: Windows 8.1 lub nowszy, OSX 10.12, Linux

en: RAM
pl_PL: Pamięć RAM

en: Recommended 4GB or higher
pl_PL: Zalecane 4GB lub więcej

en: Optional GPU
pl_PL: Opcjonalna karta graficzna

en: OpenGL 3.0 or higher
pl_PL: OpenGL 3.0 lub nowszy

en: Graphics Tablet Supported
pl_PL: Wsparcie dla tabletów graficznych

en: System Requirements
pl_PL: Wymagania systemowe

en: All Download Versions
pl_PL: Wszystkie wersje do pobrania

en: Paid versions of Krita on other platforms. You will get automatic updates when new versions of Krita come out.
pl_PL: Płatne wersje Krity do pobrania na innych platformach. Pozwalają na automatyczne aktualizacje, gdy tylko nowa wersja Krity zostanie wydana.

en: After deduction of the Store fee, the money will support Krita development.
pl_PL: Po odliczeniu marży sklepu, pozostałe pieniądze zasilą rozwój Krity.

en: For the Windows store version you will need Windows 10.
pl_PL: Wersja Windows Store wymaga systemu Windows 10.

en: Nightly Builds
pl_PL: Wersje deweloperskie

en: Test out the latest builds that are created every day.
pl_PL: Sprawdź obecny stan rozwoju Krity w wersjach deweloperskich wydawanych każdego dnia.

en: Daily builds that contain new features, but could be unstable.
pl_PL: Wersja wydawana codziennie, zawierająca nowe funkcjonalności. Może okazać się niestablina.

en: Daily builds that only contain bug fixes on top of the stable version.
pl_PL: Wersja wydawana codziennie, będąca stabilną aplikacją z poprawkami błędów.

en: Windows Shell Extension
pl_PL: Rozszerzenie powłoki systemu Windows

en: The Shell extension is included with the Windows Installer.
pl_PL: Rozszerzenie powłoki jest zawarte w instalatorze dla systemu Windows

en: An optional add-on for Windows that allow KRA thumbnails to appear in your file browser.
pl_PL: Dodatkowe rozszerzenie dla Windows, pozwalające na wyświetlenie miniatur plików KRA w przeglądarce plików.

en: KDE Repository
pl_PL: Repozytorium KDE

en: Krita is a free and open source application.
pl_PL: Krita jest darmową aplikacją o otwartym kodzie źródłowym.

en: You are free to study, modify, and distribute Krita under GNU GPL v3 license.
pl_PL: Wolno Ci za darmo analizować, modyfikować i rozpowszechniać Kritę i jej kod na licencji GNU GPL v3.

en: Download Older Versions
pl_PL: Pobierz starsze wersje

en: If the newest version is giving you issues there are older versions available for download.
pl_PL: Jeśli napotkałeś problemy w najnowszej wersji, możesz wypróbować starsze wersje Krity.

en: GPG Signatures
pl_PL: Podpisy GPG

en: Download Signature
pl_PL: Pobierz sygnaturę

en: Used to verify the integrity of your downloads. If you don't know what GPG is you can ignore it.
pl_PL: Używana do zweryfikowania integralności pobieranych plików. Jeśli nie wiesz czym jest GPG, możesz to zignorować.

en: Old Version Library
pl_PL: Biblioteka starszych wersji

en: Download the gmic-qt plugin for G'Mic to work.
pl_PL: Aby G'Mic działał poprawnie, pobierz rozszerzenie gmic-qt

en: Having trouble downloading?
pl_PL: Problemy z pobieraniem?

en: Visit the Downloads area.
pl_PL: Odwiedź stronę pobierania.

en: raised
pl_PL: zebrano

en: people
pl_PL: daroczyńców

en: Donate now
pl_PL: Wspomóż nas

en: #1 Best free painting software in 2019
pl_PL: Nr 1 na liście najlepszego darmowego oprogramowania w 2019 roku

en: it is clear that Krita is not half-baked or an amateur home project: indeed it looks and feels very professional
pl_PL: jasnym jest, że Krita nie jest amatorkim, skleconym na szybko projektem: sprawia wrażenie i wygląda w pełni profesjonalnie

en: Top
pl_PL: Do góry

en: Steam Store
pl_PL: Sklep Steam

en: Windows Store and Steam
pl_PL: Windows Store i Steam

en: Extra info
pl_PL: Dodatkowe informacje
